We advise strict due diligence to all platform users before committing to a transaction!

Що Потрібно Знати Та Вміти Junior Test Automation Engineer?

Однією з основних навичок є програмування, оскільки автоматизація тестування здійснюється за допомогою різних інструментів та технологій, які потребують знання та розуміння програмування. Необхідно бути добре знайомим з мовами програмування, такими як Java, Python або C#, а також вміти працювати з інтегрованими середовищами розробки та системами контролю версій. Крім того, практичний досвід може бути значущим доповненням до вашого резюме під час пошуку роботи. На сьогоднішній день знати основи тестування вже досить для роботи в крупній IT компанії. Проаналізувавши топові вакансії на ринку, зрозуміло що QA Automation стають must have навіть для мануальних тестувальників.

QA Automation що потрібно знати

Одна з основних причин відмов — банальне незнання англійської. Як не крути, але ми здебільшого працюємо на експорт, і вміння комунікувати із замовником надважливе. Багатьох знайомих, які і досвід мали, і бажання, завертали просто через це. Вчіть мову, дивіться навчальний контент англійською, пробуйте спілкуватися. Мені ця мова здалася дуже дружньою як для новачка.

Бути досвідченим тестувальником-автоматизатором означає бути добре обізнаними у сфері хмарних технологій. QA інженер може вирости до техліда, тестліда, тімліда, QA Manager. Можна трохи змістити фокус з тестування і стати продакт оунером, скрам-майстром чи розвиватися більше в технічному напрямку та безпосередньо розробці й стати девелопером. Для входу в професію QA automation інженеру обов’язково потрібні hard skills.

Що Має Знати Junior Qa

Він розробляє скрипти для виконання рутинних функцій тестування. Створювати автотест – завдання фахівця з QA Automation. Час і ресурси для інших, більш творчих видів робіт. Використовуйте мережеві ресурси, такі як професійні соціальні мережі та спеціалізовані вакансійні сайти, для пошуку роботи. Беріть участь у професійних заходах, конференціях і семінарах, де ви можете встановити контакти з іншими фахівцями та отримати інформацію про доступні вакансії.

Однак перед цим ви маєте самостійно опанувати певну теоретичну та практичну базу і пройти випробування. Також пам’ятайте, що у випадку незадовільного навчання вас буде відраховано з групи. Мануальне тестування передбачає виконання тестів, взаємодію з інтерфейсом ПЗ та перевірку його функціональності вручну.

«для Нормального Старту І Розвитку Потрібно Знати Хоча Б Одну Мову Програмування Й Ооп»

Роботу тестувальника видно, коли вона виконана погано та є критичні баги на продакшені. Іншими словами, розробник може сказати „дивись, я зробив цей продукт“. QA так сказати не може, адже він продукт не робив, а тільки тестував». Це мітинг, який проводять після закінчення спринту.

QA Automation що потрібно знати

Адже роботу для навчання потрібен час — тільки після нього він зможе виконувати монотонну роботу значно швидше за людину. Ми вже писали про професію QA-інженера, яка вважається однією з ключових для входу в ІТ. А як щодо QA automation engineer — які знання необхідні для опанування цієї професії? Розпитали Soft Engineer компанії SimCorp Інесу Сторожеву, що таке автоматизоване тестування і в чому його відмінність від  ручного. Проведення тестування та за потреби внесення його результатів у систему.

Команда Курсу Qa Automation

Редакція DOU відновлює рубрику «Кар’єра в IT», де ми детально описуємо специфіку окремих IT-професій. Цього разу розповідаємо, чим займається QA Engineer, які зарплати в цій ніші та як проходить типовий робочий день спеціалістів. Найбільші зарплати у тих QA, які працюють в аутстафінгових компаніях, а найменші – у тих, хто працює в стартапах. Ще одна важлива вертикаль — SQL, починаючи від вебпроєктів і завершуючи банальним збором логів.

Цього набору може вистачити для того, щоб знайти роботу на позиції Junior Manual QA. Крім того, важливі також компетенції зі сфери бізнес-аналізу та управління проєктами. Наприклад, розуміння, що таке ризики та як ними керувати (є навіть risk-based підхід до тестування), цикл розробки та ролі в ньому тощо. По-перше, мануал куа є в багатьох західних компаніях, наприклад, в Apple. По-друге, на прикладі Гугла, який розповідає, що в них немає мануальщиків, так в них їх купа, просто всі на аутсорсі.

QA Automation що потрібно знати

Великим плюсом будуть мінімальні знання SQL і відповідних інструментів для роботи з базами даних (SQL Server Management Studio/DBeaver/Navicat). Доменні знання при переході між роботами потрібно здобувати кожному спеціалісту. Блокчейн консенсуси без технічної бази наврядчи нормально напишеш. Як і софт для трейдингу, як і складні медичні чи фізичні обчислення. З іншого боку для доменних знань є спеціалісти, які в цьому розбираються краще. Вони або самі створюють документацію чи джира сторі, або є джерелом знань.

«моїм Неймовірним І Постійним Козирем Була Англійська»

Кар’єра QA може бути привабливою з багатьох причин. По-перше, вона надає можливість працювати в індустрії високих технологій і бути залученим до розробки нових продуктів. Крім того, тестувальники QA відіграють важливу роль у забезпеченні c# вакансии якості програмного забезпечення, допомагаючи запобігти помилкам і проблемам до їх потрапляння до кінцевих користувачів. На цьому етапі команда обирає завдання для наступного спринту зі списку, що був обговорений на Backlog Refinement.

QA Automation що потрібно знати

Хоча раніше я не замислювалася над такими речами, тут мене раптом захопило. Тому я почала розпитувати, що треба вчити, в якому напрямку рухатись, а згодом — записалася на курси QA. Багатьох початківців https://wizardsdev.com/ серед Java-автоматизаторів відлякує високий поріг входження (в порівнянні з JavaScript або Python). Втім, потреба докласти більше зусиль на старті компенсується ширшими можливостями в майбутньому.

Оплачувані та безкоштовні стажування можна шукати на DOU або на сайті великих компаній (до прикладу, у MacPaw та NIXsolutions). Засвоїти тестування можна на платних і безкоштовних курсах, а також із ментором чи самостійно. Крім того, коли я шукаю фахівця в команду, мені завжди цікаво чути від людини запитання. Це не має виглядати так, ніби кандидат стоїть на воротах, а я б’ю пенальті. Якщо ж говорити про профільні знання для QA, то однозначно потрібно зазубрити ISTQB Syllabus.

На цьому етапі всі учасники розробки оцінюють завдання в Story Points. Ця оцінка визначає складність виконання завдання, враховуючи всі активності, необхідні для його завершення. QA також бере участь у цій оцінці, але на перших мітингах йому може бути важко визначити оцінку через відсутність досвіду та відсутність знань щодо того, за якою шкалою працює його команда. Чи всім тестувальникам-початківцям потрібні курси? З одного боку, коли шукаєте інформацію самостійно, вона краще вкладається в голові (принаймні мені).

Основне завдання — переконатися, що ПЗ відповідає вимогам якості, не містить помилок і працює так, як очікувалося. Automation QA пишуть код для автоматизованих скриптів тестування, що моделюють взаємодію користувачів і перевіряють різні функції програм. Професія тестувальника має дві основні ролі. Він придумує і пише сценарії перевірки, виявляє лаги і уразливості, аналізує результати тестів, веде документацію, відстежує виправлення. Робота тестером-автоматизатором передбачає переклад написаних колегою кейсів в програми.

  • Ми розібралися з QA-практиками, чи це так, а також з’ясували, які скіли потрібні для роботи QA Engineer, кому платять $2000+, як пришвидшити кар’єрний шлях та розвиток тестувальника.
  • Їх може дати технічна освіта, котра дає хороший старт у професії попри те, що не є обов’язковою.
  • З одного боку, коли шукаєте інформацію самостійно, вона краще вкладається в голові (принаймні мені).
  • Технологічне середовище швидко змінюється, і важливо бути в курсі останніх тенденцій і нових методів тестування.
  • Студенти курсу мають можливість поліпшити свою технічну англійську і відвідувати курси вивчення мови та Speaking Club протягом усього періоду навчання.

Також виділяють Trainee QA Engineer — початківця з мінімальним або відсутнім практичним досвідом. Наостанок пораджу спілкуватися з людьми, які мають досвід у сфері IT. Свого часу це допомогло мені, бо ви бачите живий приклад і можете перебрати ті чи інші знання. Щодо світчерів сьогодні і їхніх шансів отримати роботу. Наприклад, співробітник працює у підтримці, приблизно розуміє продукт, вміє розв’язувати конфлікти й має бажання зростати.

Compare listings

Compare